IP kamery

Bezpečnostní smart IP kamery a příslušenství s online vzdáleným sledováním pomocí PC, mobilního telefonu či tabletu. Provedení kamer je konstruováno jak pro odolné venkovní, tak i vnitřní použití. Hlavní výhody použití: monitoring ve dne i v noci za každého počasí, jednoduchá instalace, přenos obrazu na velkou vzdálenost, anti-vandal prevence.

Některé IP kamery je možné na dálku také ovládat pomocí otáčení, přibližovat či zapínat přísvit. Toto umožní buď webové rozhraní při použití počítače, nebo prostředí aplikace v telefonu nebo tabletu.

IP kamery převádí snímaný obraz do digitální podoby a bez vedlejších výdajů můžete okamžitě sledovat snímaný obraz pomocí počítače, notebooku či mobilního telefonu. IP kamera není závislá na zapnutém počítači a snímaný obraz vetšinou odesílá na vzdálená úložiště, proto zpravidla nejsou vybaveny interní pamětí. Některé však disponují slotem na paměťové karty SD nebo micro SD, a jsou tak schopny uchovat desítky hodin záznamu.

Černobílé kamery jsou vhodnější do prostředí s nízkou úrovní světla díky lepší světelné citlivosti. Barevné kamery nabízejí lepší orientaci v záběru.

IP kamera z naší nabídky v sobě má zabudovaný web-server, tzn. zadáte-li do internetového prohlížeče IP adresu vaší IP kamery, načte se vám klasická internetová stránka s obrazem, případě nastavením samotné kamery. IP kamery umí odesílat e-maily v případě poplachu či pravidelně dle kalendáře apod.

Produktový katalog Videosec pro H1 2024

Zobrazen 1. – 30. z 41 výsledků